Show Biz

Këngëtarja e mirënjohur Alma Berisha vjen fuqishëm me projektin e saj të ri muzikor

Alma Berisha, këngëtare e njohur  për estradën kosovare, e cila jeton në Amerikë, vend ku ajo po shkëlqen  është duke punuar për projektin dhe këngën e saj me të radhës, e cila pritet shumë shpejtë te del edhe me videoklip. Tekstin dhe këngën është duke e punuar me producentin e mirënjohur Florent Boshnjaku, klipin e këngës do ta bejë në SHBA. Alma përveç zërit te saj të mrekullueshëm, ka bërë të ditur se do të hyjë fuqishëm ne tregun muzikor kosovar. Ajo është shumë e ngarkuar edhe me koncerte në Amerikë. Alma përveç suksesev të njëpasnjëshme po punon që këngët e saja të pëlqehen për publikun kosovar poashtu edhe për publikun amerikan.

You Might Also Like