Show Biz

Këngëtarët Granit Ismajli e Genc Prelvukaj lansojnë këngën e re të tyre “Lek i Madh”

Read More...

Show Biz

Këngëtari Orgest Hoxha sjellë këngën e tij të parë “Eyo”

Read More...

Show Biz

Skenës muzikore i shtohet edhe një këngëtar, ky është Florion Thaçi!

Read More...

Show Biz

Aktivitet i pasur  kulturor për  fëmijët  nga  Diaspora nga Shkolla e Vallëzimit modern “DancingHouse”

Read More...

Show Biz

Dancing House dhuroi spektakël për fëmijët e qytetit

Read More...

Show Biz

Artistët e së ardhmes shkëlqejnë me sfilatë mode, vallëzim modern dhe valle popullore

Read More...

Show Biz

Skizz rikthet me projektin më të ri

Read More...

Show Biz

Xherdan Shaqiri publikon foto vetëm për të rritur

Read More...

Show Biz

Agon Latifi vjen me këngën e tij më të re “Si ti”

Read More...

Show Biz

“Moj e mira ”, lansohet dueti nga Mendi dhe Tarabuka Band & Dj Star

Read More...