Futboll

Devolli: Ky rezultat është gënjeshtër – Dominuam Gjilanin fillim e mbarim!

“Humbja gjithmonë të mërzit, mirëpo kjo ndaj Gjilanit (1-0) aspak. Ne dominuam kundërshtarin nga fillimi i ndeshjes deri në vërshëllimën e fundit të gjyqtarit. Patëm mundësi të shumta për të shënuar, teksa goditëm edhe shtyllën. Nuk është lehtë të luash këso ndeshje ndaj një kundërshtari si Gjilani që ka shumë futbollistë dhe atë të mirëpaguar” – Bledar Devolli, kryetrajner i FC Drenicës

You Might Also Like