Futboll

Ramadani: Fitorja një biletë për Evropë

Në prag të ndeshjes së kupës së Kosovës FC DRITA – FC Prishtina

🎙️Zekirija Ramadani

Nesër do të jetë një ndeshje shumë e rëndësishme për ne duke ditë që për ne është një biletë për Evropë andaj motivi te ekipi është shumë i lartë.

E dim që përballë kemi një ekip me shumë cilësi siq është Prishtina por që ne i kemi të qarta synimet tona andaj nesër pres që secili lojtarë të jap atomin e fundit në fushë.

Ekipi do të jetë i kompletuar në përjashtim të Smakiqit dhe Selmanit dhe na gëzon shumë rikthimi i Ron Brojës i cili ishte një mungesë e madhe ku lendimi e mbajti jashtë fushës rreth 40 ditë.

You Might Also Like