Futboll

Gjyqtarë nga Luksemburgu do të drejtojnë ndeshjen Malmo – Drita

Referimi në këtë ndeshje i është besuar katërshes nga Luksemburgu: Laurent Kopriwa, Claude Ries, Gilles Becker dhe Ricardo Morais.

Skuadra e Dritës, që po garon në fazën e parë kualifikuese të Ligës së Kampionëve, nesër mbrëma ndeshet me Malmon në ndeshjen e kthimit.

Drita, ishte mposhtur nga Malmo në përballjen e parë të tyre të zhvilluar në Mitrovicë 0-3. Ndërsa nesër do të luajë duelin e kthimit.

 

You Might Also Like