LAJME

Kika e Vllaznia mposhten në fushë të vet

Në Grupin B fitore të rëndësishme regjistroi Ulpiana në udhëtim te Kika (2-1) dhe njëherit merr kryesimin e grupit.

Fitore të rëndësishme në udhëtim regjistroi edhe Ferizaj ndaj Vllaznisë së Pozheranit (2-1).

Më poshtë mund t’i ndiqni të gjitha rezultatet e plota të xhiros së katërt:

GRUPI B

Flamurtari – KEK-u 5-0

Vllaznia – Ferizaj 1-2

Kika – Ulpiana 1-2

You Might Also Like