Futboll

Mezani: Do ia bëjmë hyzmetin kampionatit deri në fund

 

Trajneri i Gjilanit, Gentjan Mezani  tha se ishte fitore e merituar e ekipit të tij.

“Fitore që na rrit moralin,  por edhe na ofron drejt objektivit tonë. Mendojë që fitorja është e merituar, sepse bëmë maksimumin, në pjesën e parë e studiuam kundërshtarin dhe ne pjesën e dytë e bëmë lojën tonë duke shënuar. Unë e kam thënë edhe më parë, fitorja në derbi është për tifozët”, ka thënë Gentjan Mezani.

 

You Might Also Like