Futboll

Ndeshja Gjilani – Prishtina shtyhet për më vonë

Komisioni i Garave ka aprovuar kërkesën e SC Gjilani që për shkak të problemeve organizative dhe me mirëkuptimin e FC Prishtina, ndeshja e paraparë të zhvillohet të shtunën më 19 gusht të shtyhet për të hënën më 21 gusht në orën 17:00. Lajmin e ka bërë të ditur, kryetari i Komisionit të Garave, Abdyl Bellopoja

You Might Also Like