Futboll

Vllaznia fiton, Vitia barazon

Kanë përfunduar dy takimet e sotme në Ligën e Parë, shkruan Gazetasheshi.com.

Flamurtari ka gjetur barazimin në pjesën e dytë dhe ka arritur të grumbullojë një pikë si mysafire e Vitisë.

Në anën tjetër Vllaznia e Pozheranit fitoi si mysafire e Ramiz Sadikut.

Rezultatet e plota:

Vitia 1-1 Flamurtari

Ramiz Sadiku 0-1 Vllaznia

You Might Also Like