Futboll

Drita mbetet në krye të tabelës

Read More...

Sportet me dorë

KV Drita shpallet kampione, por…

Read More...

Futboll

Mposhtet Gjilani

Read More...

LAJME

Kadriu konfirmon se është arritur marrëveshja LDK-AAK

Read More...

LAJME

Gjilani do të qeveriset nga LDK, AAK, AKR dhe shoqëria civile

Read More...

Show Biz

TANZHU

Read More...

LAJME

Haziri ngushëllon familejn Zahiri me rastin e ndarjes nga jeta të hoxhës Salih Zahiri

Read More...

LAJME

Gjilani nis ndërtimin edhe të dy shtëpive për familje skamnore

Read More...

OPINION

Duhet përgëzuar propozim-vendimin për ndarjen e bursave për studentë

Read More...

Viti

Buxheti komunal i alokuar për periudhën janar –mars të këtij viti u ekzekutua rreth 85 përqind

Read More...