Sportet me dorë

Drita mundi Pejën e superpërforcuar

KV DRITA nënshtron Pejen e super përforcuar me rezultat të pastër 3-0 në sete (26-24, 25-17, 25-23).
Djelmoshat e Drites e nisin me fitore edicionin pranveror në volejbollin kosovar në ndeshjen e parë në Gjilan kundër skuadres KV Peja.
Në këtë ndeshje tek Drita funksiononte çdo repart dhe me plotë meritë 3 pikët mbesin në shtëpi.

You Might Also Like