Futboll

Kika nxjerr një pikë nga KEK-u

Në Grupin B janë regjistruar rezultate tejet interesante, derisa vlen për tu veçuar fitorja e 2 Korrikut ndaj Flamurtarit, 2-0.

Me këtë fitore ‘verdheblutë’ tashmë ngriten në kuotën e 20 pikëve dhe hynë në ‘vallen’ e skuadrave që kërkojnë Superligën, pasi që tashmë ndodhen vetëm tre pikë larg kreut.

Dueli tjetër ndërmjet KEK-ut dhe Kikës përfundoi me rezultat të barabartë 0-0.

Grupi B

KEK-u – Kika 0-0
2 Korriku – Flamurtari 2-0

You Might Also Like