Futboll

Ergon Hyseni nuk është më pjesë e Gjilanit

Mbrojtësi që mund të luajë edhe si mesfushor ka njoftuar për ndërprerjen e bashkëpunimit me ekipin që drejtohet nga Sadat Pajaziti, shkruan Gazetasheshi.com.

Për periudhën e kaluar te Gjilani, Hyseni ka falënderuar tifozët, ‘Skifterat’ për përkrahje.

Postimi i Ergon Hysenit

Me ane te ketij postimi deshta te tregoj qe i kam ndare rruget dhe nuk do te jem me pjese e familjes SC Gjilan…

Nje falenderim per te gjith Skifterat me te cilet ndajtem shume gezime e hidherime, adrenalin e ndjenja te lloj llojshme ne cfare do rasti, me bete te ndihem si ne shtepin ku fillova gjithcka e per kete kjo do te mbetet nje pjese nga me te mirat te jetes time …

Faleminderit vendlindje, faleminderit qytet i Futbollit !!

You Might Also Like