Futboll

Rama: Rezultati real i kësaj ndeshje ishte barazimi

Fadil Rama, kryetrajner i Drenicës

 

“Ishte një ndeshje shumë e fortë dhe tejet e mirë nga dy skuadrat. Mundësitë i kishin që të dy ekipet për ta fituar ndeshjen, por mendoj që rezultati real i kësaj ndeshje ishte barazimi. Futbollistët u angazhuan dhe me sukses kanë zbatuar detyrat taktike të dhëna para ndeshjes”, deklaroi Rama.

 

You Might Also Like