Futboll

Daranda e fiton derbin e Kamenicës

Dardana e ka përmbysur rezultatin ndaj Kikës në Ligën e Parë dhe me tre pikët e radhës merr kryesimin në renditjen tabelare, shkruan Gazetasheshi.com.

Skuadra e Sedat Pajazitit është rikthyer nga disavantazhi i pjesës së parë dhe me sukses ka marrë fitoren e radhës.

Takimi ndërmjet skuadrave nga Kamenica u zhvillua në stadiumin me bari sintetik në Gjilan, teksa mblodhi shumë të pranishëm jashtë stadiumit.

You Might Also Like