Futboll

Futbolliste të KFF Intelektualet do të testohen në Francë

Read More...

Gjilan

Drejtori i USAID-it James Hope viziton Gjykatën Themelore në Gjilan

Read More...

Futboll

Mitrovica mposht Intelektualet

Read More...

KRONIKË E ZEZË

Xhaxhai vret nipin në Gjilan

Një person është vrarë me armë zjarri sot në Gjilan.

Viktima është rreth 30-vjeç.

Kohavisioni merr vesh se dorasi është xhaxhai i viktimës.

Dëshmitarët okular nga vendi i ngjarjes kanë bërë të ditur se pasi ka kryer aktin dorasi ka tentuar të vetëvritet. Në vendin e ngjarjes kanë dalë ekipet relevante.koha.net.

Read More...

Gjilan

Shtyhet seanca e Kuvendit Komunal

Read More...

LAJME

Haziri: Ganimet Klaiqi do të mbetet ikona e gazetarisë së Gjilanit, Anamoravës dhe e mbarë Kosovës

Read More...

Gjilan

Klubi i Gazetarëve “Beqir Musliu” humbi gazetarin më të mirë Gjilan

Klubi i Gazetarëve “Beqir Musliu” me dhimbje të thellë mori lajmin për ndarjen fizike nga ne të gazetarit Ganimet Klaiqit. Klubi i Gazetarëve “Beqir Muliu” pjesë e së cilit ishte dhe Ganimet Klaiqi i shpreh ngushëllimet më të sinqerta familjes dhe të gjithë atyre që e kanë njohur e kanë punuar me Ganimet Klaiqin. Për gazetarinë kosovare e në veçanti për gazetarinë e Anamoravë humbja e Ganimet Klaiqit është e madhe dhe e pa zëvendësueshme. Klubi i Gazetarëve “Beqir Musliu” do ta kujtojë e përkujtojë gjithmonë me krenari e mburrje veprën dhe punën e mirë e të dobishme që ka bërë Ganimet Klaiqi. Klubi i Gazetarëve “Beqir Musliu”
Musa Sabedini kryetar.

Read More...

LAJME

Të pandehurit Sh. D. i caktohet masa e paraburgimit

Read More...

Futboll

Drita ende me shpresa se mund t’i ik barazhit

Read More...

Futboll

Arnis Latifi një yll futbolli në elitën belge

Read More...