Sportet me dorë

KV Drita përforcohet me një lojtar nga Irani

ZYRTARE: Ali Shahbazi është lojtarë i ri i KV Drita.

Kemi kënaqësinë të ju njoftojmë se kemi arritur marrëveshje me lojtarin Iranian, Ali Shahbazi.

Lojtari nga Irani luan në poziten e pranuesit dhe është përforcimi i radhes për klubin tonë duke shpresuar në arritjen e objektivave drejt titullit kampion.

You Might Also Like