Futboll

Drita mundi ekipin e Superligës turke

FT Alanyaspor vs FC DRITA 0-2(0:1)

Drita ka mbyllur ndeshjen e katërt dhe të fundit kontrolluese të fazës përgatitore në Turqi.

Përballë ekipi gjilanas kishte ekipin e Superligës turke Alanyaspor, ndeshje që u mbyll me rezultat 0:2 në favorin e ekipit bardh e kaltër.

Ekipi do të zhvillojë edhe një seancë stërvitore nesër dhe më pas do të kthehet në Kosovë!

You Might Also Like