Futboll

Blend Krasniqi dhe Blinor Jakupi pjesë e ekipit përfaqësues të Kosovës U19

Read More...

Futboll

Vllaznia vazhdon serinë e humbjeve, nuk po mund të dalë nga fundi i tabelës

Read More...

Futboll

Pikë historike për Malishevën ndaj Dritës

Read More...

Futboll

Ja kur do të hidhet shorti për ndeshjet gjysmëfinale të Kupës së Kosovës në futboll

Read More...

Futboll

Tabela në Superligë: Drita i ik Ballkanit, Prishtina i afrohet Gjilanit

Read More...

Futboll

Thaqi: Na penalizoi fusha jo e rrafshtë

Read More...

Futboll

Sokoli: Barazimi nuk na e zgjidh problemin

Read More...

Futboll

Drita sërish dështon me “ekipe të vogla”, nxjerr vetëm një pikë

Read More...

Futboll

Formacioni zyrtar i Malishevës

Read More...

Futboll

Drita e nis ndeshjen me këtë përbërje

Read More...