Futboll

FC Drita telegram ngushëllimi për familjen e futbollistit të ndjerë, Erion Kajtazi

Telegram ngushëllimi
 
Ka ndërruar jetë në moshën 17-vjeçare futbollisti i Trepçës 89′, Erion Kajtazi.
FC DRITA ndan dhimbjen për humbjen e djaloshit të talentuar, i cili pësoi sulm kardiak teksa po zhvillonte ndeshje në Superligën e Juniorëve.
FC DRITA shpreh ngushëllimet më të sinqerta për familjen Kajtazi, klubin KF Trepça 89′ dhe tërë komunitetit sportiv.

You Might Also Like