Muzikë

Granit Ismajli publikon këngën e re “Vera” në bashkëpunim me DJ Smily

Granit Ismajli publikon këngën e re “Vera” në bashkëpunim me DJ Smily

Këngëtari i njohur Granit Ismajli ka publikuar sot këngën e tij më të re, të titulluar “Vera,” në bashkëpunim me DJ Smily. Kjo këngë e freskët verore pritet të jetë një hit i vërtetë për sezonin e veres.

Teksti i këngës është shkruar nga vetë Granit Ismajli, në bashkëpunim me Genc Prelvukaj, ndërsa muzika është krijuar gjithashtu nga Granit Ismajli. Ky kombinim i talenteve të njohura të muzikës shqiptare ka sjellë një këngë me ritme energjike dhe një tekst tërheqës që pasqyron atmosferën e verës.

Videoklipi i këngës “Vera” është realizuar nga Blackfish Entertainment dhe përmban skena të bukura që përforcojnë ndjenjën e lirimit dhe gëzimit të verës. Publikimi i videoklipit është pritur me entuziazëm nga fansat e Granit Ismajlit, të cilët e kanë përgëzuar për këtë projekt të ri muzikor.

Me këtë këngë të re, Granit Ismajli dëshiron të sjellë pozitivitet dhe energji në mesin e publikut të tij, duke i bërë të gjithë të ndihen më afër atmosferës së bukur të verës.

Kënga “Vera” tashmë është e disponueshme në të gjitha platformat muzikore,

Granit Ismajli ka paralajmëruar se gjatë verës do të ketë edhe hite të reja, duke premtuar një sezon të mbushur me muzikë të re dhe energji pozitive për adhuruesit e tij.

Video:

You Might Also Like