Futboll

KF Vllaznia shpreh ngushëllime pas vdekjes së Fadil Vokrrit

Me rastin e vdekjës së Fadil Vokrrit ju shprehim ngushllime familjes Vokrri, Federates së futbollit dhe të gjithë futbolldashësve kosovarë!

Kosova humbi një njeri shumë të rëndësishëm. Vdekja e tij ka tronditur të gjithë.

Vokrri ishte ambasadori më i madh i futbollit Kosovarë dhe një person tejet i aftë për të udhëhequr futbollin tonë.

Padyshim qe Vokrri ishte edhe njëri ose futbollisti më i mirë i gjitha kohrave në Kosovë.

You Might Also Like