Futboll

Vllaznia i kthehet fushës në Pozharan, i kthehet edhe fitoreve (tabela)

Vllaznia e Pozharanit, që tash e sa kohë ka luajtur jashtë fushës së vet, nuk ka  patur rezultate të kënaqshme, por me rikthimin në fushën e rinovuar në Pozharan, janë kthyer edhe fitoret e këtij ekipi, edhe atë shumë bindëse.

Kështu, këtë të diele Vllaznia e Pozharanit në fushën e vet e ka mposhtur KNI Ramiz Sadiku, me  rezultat 3:0,  me golat e shënuar nga ErnisTopalli, Elbasan Jakupi dhe  Omer Shemshiji.

Tashti tabela kë këtë pamje:

You Might Also Like