Futboll

Bernard Challandes fton në Kombëtare Betim Halimin dhe Mirlind Dakun

Selektori i Kosovës Bernard Challandes ka bërë të ditur se për shkak të pa mundësisë së ardhjes së dy futbollistëve, nga lista e të ftuarve të Kosovës, si zëvendësues të tyre ka ftuar ish- portierin e Dritës Betim Halimi dhe sulmuesin e Ballkanit, Mirlind Daku, cili karrierën prej futbollisti e ka nisur në qytetin e Gjilanit.

 

You Might Also Like