Futboll

Dardana e Vllaznia ndahen në paqe

Rezultatet e plota dhe renditja tabelare në grupin B:

Ulpiana 0-0 2 Korriku

Ramiz Sadiku 0-0 Flamurtari

Ferizaj 2-3 Kika

Vitia 1-0 KEK-u

Dardana 0-0 Vllaznia

/Gazeta Sheshi/

You Might Also Like