Futboll

Mezani: Luftuam shumë për këtë fitore dhe e arritëm

“Ishte një ndeshje e vështirë. Kemi luftuar shumë për këtë fitore dhe ja arritëm. Jemi me pikë të barabarta me kampionin dhe them se dihet kush është fituesi i vërtetë. Unë do të kemi një takim me presidentin dhe pastaj do të them çfarë do të ndodhë”.

Mezani po ashtu deklaroi se edhe më tutje do të mbetet trajner i skuadrës, por ditëve në vijim më shumë për situatën e Gjlanit do të mësojmë nga presidenti i klubit, Florim Zuka

You Might Also Like