Futboll

FC Drita ndau rrugët me Përparim Islamin

Klubi FC DRITA dhe futbollisti Përparim Islami kanë ndarë rrugët e bashkëpunimit.

Islami, mbrojtës i krahut të djathtë ishte për një sezon në klubin gjilanas dhe në total ka zhvilluar 20 ndeshje dhe ka realizuar 2 asiste.

FC DRITA i dëshiron suksese në karrierë.

You Might Also Like