Sportet me dorë

KV Drita meshkujt sigurt në kreun e tabelës

Klubi i Volejbollit Drita, në konkurrencën e meshkujve, këtë të mërkurë, në udhëtim ka mposhtur KV Pejën me rezultat 3:1 në sete dhe edhe më tepër është forcuar në kreun e tabelës.

Klubit gjilanas, tashti i  ka mbetur vetëm edhe një ndeshje deri tek fillimi i play-offit, aty ku skuadra ata i nisin garat nga pozita e parë në Superligen A të volejbollit.

You Might Also Like