Futboll

Ramadani: Ishim shumë të kujdesshëm

Deklrata e kryetrajnerit të Prishtines, Zekirija Ramadani, pas ndeshjes me Dritën:

“E para ishte një derbi i vërtetë, kishim përballë kampionin aktual dhe gjithmonë u munduam të mos gabojmë. Derbit nuk mbarojnë me shume gola, por me 1 ose 2.

Ishim shumë të kujdesshëm. I përgëzoj lojtarët për angazhimin, pasi kemi ndërruar edhe skemën e lojës. Me rezultatin nuk jemi të kënaqur, pasi gjithmonë luajmë vetëm për fitore dhe duhet t’i rikuperojmë ato sa më shpejtë që të jetë e mundur.”

You Might Also Like