Futboll

Drita angazhon një lojtar të ri

Valmir Azemi është lojtar i ri që është bashkuar  me kampionin e Kosovës në futboll.

Është kjo një ardhje e re,  i cili ka bërë një hap të madh ne karrierën e tij.

Valmiri si një lojtar i dalluar mesfushor me ekipin e Vushtrrisë ka bind që Drita ta angazhojë dhe të jetë forcë shtesë e ekipit të Dritës.

You Might Also Like