Futboll

E lë Dritën për Feroniklin

E ka lënë Dritën, kampion i Kosovës në Futboll dhe ka nënshkruar kontratë njëvjeçare me Feroniklin nga Drenasi. Bëhet fjalë për sulmuesin e deridjeshëm bardh e kaltër, Astrit Fazliu.

Para se të shkojë në Drenas, Fazliu ka thënë fjalë miradie për kryesinë e klubit, bashkëlojtarët dhe tifozët e Dritës.

You Might Also Like