Futboll

Egzon Bejtullai lojtar i ri i Dritës

Bardhë e kaltër është edhe Egzon Bejtullai.

Kemi knaqësinë të ju njoftojmë që kemi arritur marrëveshje për transferimin e Egzon Bejtullait në radhët tona.

Egzoni sot i është bashkuar ekipit në Antalya të Turqisë, ku është pritur nga drejtori sportiv z. Valon Zymberi, i cili i dëshiroi mirëseardhje dhe shumë suksese së bashku.

Egzoni ka nënshkruar marrëveshje me klubin për dy vite e gjysmë, dhe do të jetë me ne deri në qershor të 2026.

Mirë se vjen Egzon💙

You Might Also Like