Futboll

Gjilani u dorëzua në fund

Gjilani – Drenica 0:2

Gjilani u mindua shumë për të shënuar dhe në fund pësoi vetë. Përkundër posedimit të madh të topit Gjilani nuk ia doli të shënojë dhe në fund pësoi vetë.

Fitore të madhe ka shënuar edhe Drenica në udhëtim te Gjilani me rezultat 0-2.

Kuqezinjtë fituan me dy gola të shënuar në fundin e ndeshjes.

Fillimisht realizoi Osman Mëziu (80′), ndërsa pas gjashtë minutave fitoren e vulosi Ermal Veliqi.

You Might Also Like