Futboll

Mbyllet pjesa e parë e kryendeshjes Gjilani – Drita ka gol të shënuar

Pjesa e parë e ballfaqimit ndërmjet Gjilanit dhe Dritës është mbyllur me epërsi të Gjilanit, me golin e vetëm që e ka shënuar Perez pas harkimit të Nikës nga e djathta.

Drita ka patur raste më të mira shënimi, por asnjëherë pa e qëlluar kornizën e portës, kurse Gjilani në rastin e parë që e ka patur ka shënuar.

You Might Also Like