KRONIKË E ZEZË

Një i vrarë dhe një i plagosur në Gjilan

Pak çaste më parë, Radio Star raportoi për një vrasje në lagjen Arbëri të Gjilanit.

Raportimet i konfirmon, Nënkoloneli, Remzi Azemi, i cili në një prononcim për Radio Star dha detaje shtesë, duke konfirmuar se një person është vrarë dhe një tjetër është plagosur nga përdorimi i armës së zjarrit.

Azemi ka thënë se menjëherë pas marrjes së informatës policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe po ndërmerr të gjitha veprimet e nevojshme që konsistojnë në hetimin e rrethanave që karakterizojnë ngjarjen./RADIOSTAR/

You Might Also Like