KRONIKË E ZEZË

Ndërron jetë papritur oftalmologu i njohur nga Gjilani, Dr. Visar Huruglica

Ndërron jetë papritur oftalmologu i njohur nga Gjilani, Dr. Visar Huruglica

Ka ndërruar jetë papritur oftalmologu i njohur nga Gjilanit, Dr. Visar Huruglica, shkruan Mediafokus.info.

Lajmin e mortit e ka bërë të ditur kolegu i tij, dr. Samir Bytyqi, nëpërmjet facebokut.

“Lajmi për vdekjen e kolegut tonë Dr.Visar Huruglica na ka tronditur të gjithëve. Komuniteti mjekësor humbi një nga Oftalmologët me të mirë.  Pusho i qetë Viski. Ngushëllime familjes dhe gjithë shoqërisë!”, ka shkruar ai

You Might Also Like