Futboll

Ramadani: E kemi menaxhuar mirë situatën edhe ndeshjen

Trajneri i Gjilanit, Zekirija Ramadani pas ndeshjes tha se barazimi ishte epilogu real, pasi asnjëra skuadër nuk e meritoi fitoren.

“Ishte një derbi i vërtetë më shumë duele, mendoj se e kemi menaxhuar mirë situatën edhe ndeshjen. Në shënuam të parët dhe ishim afër fitores, por në fund na ndëshkoi Drita për të barazuar. Epilogu real ishte barazimi, pasi asnjëra prej ekipeve nuk e merituam fitoren për shkak se nuk krijuam shumë raste”, tha Ramadani.

You Might Also Like