Futboll

SC Gjilani ka mbyllur bashkëpunimin me katër lojtarë

Sport Club Gjilani ka komunikuar mbylljen e bashkëpunimit me futbollistët Arion Ymeri, Fabjan Beqja, Besart Krivanjeva dhe Agustin Torassa.
Në një komunikatë të lëshuaar nga klubi kuq e bardhë nga Gjilani është thënë se klubi falenderon publikisht gjithë futbollistët për angazhimin dhe kontributin e dhënë me fanellën ‘kuqebardh’, duke u dëshiruar njëherit fat dhe sukses në karrierën sportive./kryelajmi.com/.

You Might Also Like