Futboll

Stadiumi i Vllaznisë i gatshëm, tash ndeshjet luhen në Pozharan

Pak më parë, Vllaznia bëri të ditur se e ka plotësisht të gatshëm stadiumin “Ibrahim Kurteshi” për ndedshje kampionale, ndërsa ka botuar pamjet nga stadiumi ku gjithçka duket të jetë në rregull brenda fushës së lojës dhe në hapësirat e brendshme të ndërtesës, ku janë zyret, zhveshtoret e banjot.

Vllaznia

Vllaznia përndryshe janarin e nisi me trajnerin e ri Nazmi Rama dhe është e fundit në renditje tabelare për Ligën e Parë – Grupi B dhe gjatë pjesës pranverore do të luftojë për mbijetesë aty.

Vllaznia

You Might Also Like