Futboll

Vllaznia mundi Kikën në derbin e Anamoravës

 

 

Derbin e Anamoravës në Ligën e Parë – Grupi B ndërmjet Vllaznisë së Pozharanit dhe Kikës së Hogoshtit e kanë fituar pozharanasit me një gol të shënuar nga futbollisti  Zgjim Mustafa. Ndeshja është mbyllur me rezultatin 1:0 dhe tashmë Vllaznia e ka kaluar Kikën në tabelën e klasifikimit dhe tabela ka këtë pamje:

You Might Also Like