Futboll

Eminhaziri: Kjo fitore na stabilizon në tabelë

Golashënuesi i dyfishtë, Isa Eminhaziri, pas përfundimit të ndeshjes ka thënë se kjo fitore i shërben ekipit të tij që të stabilizohet në tabelë dhe se beson se do të vazhdojnë me lojëra të mira deri në fund të kampionatit.

“Treguam se në Gjilan luhen lojëra të mira e fer dhe jo ashtu siç dëshiron dikush të flas nëpër gazeta e portale”, ka thënë Isa Eminhaziri./kryelajmi/.

You Might Also Like