Futboll

SC Gjilani sjell në radhët e veta lojtarin e parë këtë dimër

Pas dy largimeve, atë të Redon Ismailit dhe të Egzon Hysenit, më në fund SC Gjilani ka bërë një prurje, duke sjellë në radhët e veta futbollistin e ri, por tejet perspektiv, Fatjon Bunjakun, nga Liria e Prizrenit, shkruan kryelajmi.com

Ardhja e Bunjakut te SC Gjilani është zyrtare dhe tashti ai tashmë po stërvitet me ekipin kuq e bardhë. Fatjon Bunjaku është grumbulluar me Kosovën U-21.

Fatjon Bunjaku, është një futbollist i talentuar që është rritur në KF Trepça, më pas kishte kaluar te Liria dhe tashti së fundi ai është bërë pjesë e SC Gjilan./kryelajmi.com/

You Might Also Like