Futboll

Drita zyrtarisht ndanë rrugët me Rilind Haziraj

Drita ka konfirmuar zyrtarisht se ka ndarë rrugër me lojtarin Rilind Hazirajj.
Ja postimi i plotë i FC Drita:
Ju njoftojmë që me marrëveshje të dyanshme kemi mbyllur bashkëpunimin me sulmusin tonë Rilind Haziraj
Klubi jonë e falënderon Rilindin për kontributin e dhënë dhe i dëshiron shumë suksese në vazhdim të karrierës.

You Might Also Like