Futboll

Valon Murseli: Mbrëmë nuk ishte nata e jonë më e mirë

Postim i Valon Murselit, president i FC Drita
DRITA mbi gjithçka
Të dashur sportdashës dhe simpatizantë të DRITËS, mbrëmë nuk ishte nata jonë më e mirë, po ky është futbolli-sporti dhe duhet ta pranojmë.
Ky dështim do të na shërbejë si motiv drejt sukseseve në sfidat e rradhës.
Një gjë është e sigurt, asnjë humbje nuk e zvoglon dashurine ndaj klubit dhe as fitorja nuk e shton atë.
FC DRITA peshon më shumë se një trofe, apo titull dhe e tillë do të jetë gjithmonë.
Forca djema, forca DRITA

You Might Also Like