Futboll

Nuhiu: Ruajtëm qetësinë deri në fund

Pas ndeshjes është deklaruar kryetrajneri i “bardhekaltërve”, Ardian Nuhiu.

“Ishim më kërkues në pjesën e dytë të lojës për dallim nga pjesa e parë. U thash futbollistëve që duhet ta ruajmë qetësinë dhe durimin sepse rastet do të vijnë. Në u mbajtëm në lojë në pjesën e parë nga një pritje e portierit Maloku, ndërkohë në pjesën e dytë krijuam disa raste dhe goli erdhi në momentin e duhur. Kjo ishte një fitore e madhe duhet pranuar, por kemi ende shumë punë për të bërë deri në realizimin e objektivit”, tha Nuhiu.

You Might Also Like