Futboll

Arb Manaj, lojtar i ri i Dritës, pritet vetëm zyrtarizimi

Arb Manaj, nesër pritet të zyrtarizohet tek skuadra gjilanase FC Drita shkruan Radio Star.

Manaj për gjashtë muaj ishte pjesë e Ballkanit, në skuadrën e Ilir Dajës, ai nuk pati hapësirë të mjaftueshme dhe kjo mendohet të jetë arsyeja e largimit.

Burimet brenda skuadrës për Radio Star, kanë treguar se tanimë është arritur marrëveshja mes dy palëve dhe nesër pritet zyrtarizimi i tij tek ‘bardhekaltërtit’./radiostar/

You Might Also Like