Futboll

Besfort Kasumi gjyqtar në takimin Gjilani-Drita

Gjilan, 27 Shtator 2019-Besfort Kasumi është caktuar gjyqtar kryesor për takimin e pasditës së diele ndërmjet Gjilanit dhe Dritës.Ndihmësit e Kasumit në ballafaqimin e javës së 7-të kampionale, do të jenë Edmond Zeqiri,Fatmir Sekiraqa dhe Alban Shala.

Ndeshja derbi e xhiros së 7-të mes Gjilanit dhe Dritës, zhvillohet ditën e diele me fillim në ora 15:00 në Gjilan.

You Might Also Like