Futboll

Besir Ramdani do të jetë lojtar i ri i Gjilanit

Besir Ramadani është futbollisti i radhës që largohet nga Prishtina.

Mbrojtësi shqiptar nga Maqedonia e Veriut është liruar nga klubi kryeqytetas, megjithatë do të mbetet në futbollin kosovar.

Ramadani karrierën do ta vazhdoj te Gjilani dhe prezantimi i tij është çështje orësh. /Gazeta Olle/

You Might Also Like