Futboll

Besnik Krasniqi nënshkruan me Dritën

Klubi FC DRITA ka arritur marrëveshje me mbrojtësin e krahut të djatht Besnik Krasniqi.

Marrëveshja është arritur sot ku në ambientet e klubit lojtari është prezantuar nga drejtori sportiv z. Valon Zymberi i cili i dëshiroi suksese lojtarit në klubin tonë.

Besniku ka qenë pjesë e shumë ekipeve nga Kosova dhe Shqipëria dhe së fundmi ishte pjesë e Prishtinës.

You Might Also Like