Futboll

Gjilani fiton bindshëm në miqësore

Klubi i Futbollit Gjilani, i cili po i zhvillon përgatititjet në Shqipëri, ka zhvilluar një ndeshje miqësore me ekipin e Kumanovës, të cilin e ka mposhtur me rezultat 3:1. Golat për ekipin kuq e bardh nga Gjilani i kanë shënuar Egzon Shabani, Altin Aliu dhe Valton Sherifi.

You Might Also Like